menu
درباره ویشکو
شرکت صنایع غذایی اطلس که امروز جزو معتبر ترین تولیدکنندگان محصولات غذایی فرآوری شده می باشد ، از سال 1392 شروع به کار نمود.
این مجموعه در ابتدا تولیدات خود را بر پایه ی میوه ، صیفیجات و سبزیجات خشک قرار داد و با برند شوخ آغاز به کار نمود.

از همان ابتدا ، به دلیل بالا بودن سطح کیفی محصولات تولیدی ، مورد توجه بسیاری از تولیدکنندگان و صادر کنندگان مواد غذایی در کشور قرار گرفت و از این رو بخشی از تولیداتش به کشور های همسایه و حتی کشور های اروپایی صادر گردیده است.

اطلس ، با گسترش خط تولید خود به طور مداوم ، به یکی از تولید کنندگان اصلی مواد اولیه ی غذا های آماده و مخصوصا سبزی و صیفی جات خشک در ایران و خاور میانه تبدیل شده است.
ورود به عرصه تولید و بسته بندی ادویه جات از دیگر اموری بود که در سال های اخیر توسط این گروه بزرگ صنعتی صورت گرفت و این موضوع تا حدی گسترش پیدا کرد که در حال حاضر جزو اصلی ترین تولید کنندگان و شرکت های بسته بندی این مواد غذایی در کشور محسوب میگردد.
تولیدکننده میوه و صیفیجات خشک از سال 1397 شرکت صنایع غذایی اطلس ، با مجموعه بزرگ ویشکو قرار داد همکاری امضا نمود که طبق این قرارداد ، این دو مجموعه در هم ادغام شده و یک گروه بزرگ تولیدی-تجاری را تشکیل دادند.

همبستگی گروه ویشکو و اطلس موجب پیشرفت این شرکت در زمینه فروش اینترنتی و پیشرفت و توسعه خط تولید آن و افزودن سایر مواد غذایی مانند انواع سالاد و سبزیجات تازه بسته بندی شده ، گردید.
البته اهداف و مسیر این شرکت بزرگ به همین جا ختم نخواهد شد و با عنایت خداوند بزرگ ، پا به عرصه تولید و فروش سایر مواد غذایی با کیفیت برای هم میهنان عزیز و همینطور دیگر هم نوعان خود در سایر نقاط جهان خواهیم گذاشت.
شما هم میتوانید جهت همکاری با ویشکو و فروش محصولاتتان در سامانه ی ثبت نام سایت , اطلاعات تولیدی و محصولات خود را ثبت نمایید و با ما در ارتباط باشید.
اخبار ویشکو
صادرات توت خشک در کارتن و بسته های ۱۰ کیلویی عرضه حبوبات در کیسه های ۵ کیلو ارزان قیمت خرید انواع مختلف آجیل و تنقلات خرید عمده قیسی در کارتن های پنج کیلویی
close پشتیبانی آنلاین کارشناسان فروش هم اکنون آنلاین هستند شروع گفتگو
پشتیبانی آنلاین
پشتیبانی آنلاین
فروشگاه خشکبار ویشکو website : www.vishcoo.com
تماس با ویشکو tel: 09904162901 - 09204162901
راه ارتباطی با فروشگاه email : vishcoo@yahoo.com
facebook twitter linkdin pinterest instagram telegram