درباره ویشکو
شرکت صنایع غذایی اطلس که امروز جزو معتبر ترین تولیدکنندگان محصولات غذایی فرآوری شده می باشد ، از سال 1392 شروع به کار نمود.
این مجموعه در ابتدا تولیدات خود را بر پایه ی میوه ، صیفیجات و سبزیجات خشک قرار داد و با برند شوخ آغاز به کار نمود.

از همان ابتدا ، به دلیل بالا بودن سطح کیفی محصولات تولیدی ، مورد توجه بسیاری از تولیدکنندگان و صادر کنندگان مواد غذایی در کشور قرار گرفت و از این رو بخشی از تولیداتش به کشور های همسایه و حتی کشور های اروپایی صادر گردیده است.

اطلس ، با گسترش خط تولید خود به طور مداوم ، به یکی از تولید کنندگان اصلی مواد اولیه ی غذا های آماده و مخصوصا سبزی و صیفی جات خشک در ایران و خاور میانه تبدیل شده است.
ورود به عرصه تولید و بسته بندی ادویه جات از دیگر اموری بود که در سال های اخیر توسط این گروه بزرگ صنعتی صورت گرفت و این موضوع تا حدی گسترش پیدا کرد که در حال حاضر جزو اصلی ترین تولید کنندگان و شرکت های بسته بندی این مواد غذایی در کشور محسوب میگردد.
تولیدکننده میوه و صیفیجات خشک از سال 1397 شرکت صنایع غذایی اطلس ، با مجموعه بزرگ ویشکو قرار داد همکاری امضا نمود که طبق این قرارداد ، این دو مجموعه در هم ادغام شده و یک گروه بزرگ تولیدی-تجاری را تشکیل دادند.

همبستگی گروه ویشکو و اطلس موجب پیشرفت این شرکت در زمینه فروش اینترنتی و پیشرفت و توسعه خط تولید آن و افزودن سایر مواد غذایی مانند انواع سالاد و سبزیجات تازه بسته بندی شده ، گردید.
البته اهداف و مسیر این شرکت بزرگ به همین جا ختم نخواهد شد و با عنایت خداوند بزرگ ، پا به عرصه تولید و فروش سایر مواد غذایی با کیفیت برای هم میهنان عزیز و همینطور دیگر هم نوعان خود در سایر نقاط جهان خواهیم گذاشت.
شما هم میتوانید جهت همکاری با ویشکو و فروش محصولاتتان در سامانه ی ثبت نام سایت , اطلاعات تولیدی و محصولات خود را ثبت نمایید و با ما در ارتباط باشید.
اخبار ویشکو
صادرات توت خشک در کارتن و بسته های ۱۰ کیلویی عرضه حبوبات در کیسه های ۵ کیلو ارزان قیمت خرید انواع مختلف آجیل و تنقلات خرید عمده قیسی در کارتن های پنج کیلویی
close پشتیبانی آنلاین کارشناسان فروش هم اکنون آنلاین هستند شروع گفتگو
پشتیبانی آنلاین
پشتیبانی آنلاین
فروشگاه خشکبار ویشکو www.vishcoo.com
تماس با ویشکو 09904162901 --- 09204162901
راه ارتباطی با فروشگاه vishcoo@yahoo.com
facebook twitter linkdin pinterest instagram telegram