فروش عمده نخود


فروشگاه ویشکو عرضه کننده انواع نخود (

نخود صادراتی

به صورت فروش نخود بسته بندی شده و یا فروش نخود عمده ) می باشد. خریداران عزیز جهت

خرید نخود

میتوانید از طریق ویشکو اقدام نمایید.

خرید و فروش نخود

بصورت بسته بندی و یا فله صورت میپذیرد .
فروش نخود
جهت اطلاع از

قیمت نخود

میتوانید با فروشگاه تماس حاصل نمایید و قیمت آن و همچنین قیمت

خرید عمده نخود

را بدست آورید.قیمت خرید نخود عمده از ویشکو به نسبت قیمت فروش عمده نخود در شرکت های دیگر بسیار مناسب تر می باشد.
تولید کنندگان و فروشندگان جهت فروش محصولات خود میتوانند با فروشگاه همکاری نمایند .
فروشندگان و

تولیدکنندگان خشکبار

(چیپس میوه) , پودر میوه , سبزیجات خشک , ادویه جات و سایر محصولات خشک میتوانند اطلاعات تماس خود را درسامانه ی عضویت سایت وارد نموده و جهت همکاری با فروشگاه اقدام نمایند .
برخی از خواص نخود:
  • با روغن زیتون اگر مخلوط شوم موى سر را تقویت مى کند .
  • خوردن نوع زودپز آن ملین شکم میباشد - حرارت بدن را زیاد مى کند خونساز بوده و قدرت غذایى آن بیشتر از حبوبات است .
  • نخود دارای املاح، ویتامین و پروتئین‌های متعددی از جمله نشاسته، کلسیم، فسفر، آهن، سدیم، پتاسیم، روغن گیاهی، مس و ویتامین‌هایی مانند ویتامین A،B1، B2 است.
  • دارای اسیدآمینه‌های مختلف، ویتامین‌ها و مواد معدنی بسیار مفیدیست که می‌توانیم بگوییم نه فقط یک غذا بلکه دارو محسوب می‌شود.
  • نوع بری آن (کمتر مورد استفاده است): پاک‌کننده و بازکننده انسداد جگر، طحال و کلیه، پاک‌کننده زخم‌های چرکی و قوبا (بیماری پوستی که از اگزما شروع و به پسوریازیس می‌رسد)، نرم‌کننده ورم‌های بناگوش و غدد جنسی، خارج کننده چرک از زخم‌های چرکی و جراحت سرطان (ضماد آن با عسل) است.
  • نوع بستانی (که امروز مورد استفاده است): ملین طبع، مقوی حرارت غریزی و مقوی ریه و کمر، تولیدکننده خون صالح، قابلیت تغذیه زیاد، اشتهاآور، تغذیه‌کننده ریه و معده، اثر غذایی آن در ریه بیشتر از سایر حبوبات می‌باشد. در گرفتگی صدا اگر همراه با تب نباشد، خوردن آن با شیر و در صورت وجود تب با آب مفید بوده.
  • خیسانده نخود در سرکه به مدت یک شب جهت کشتن کرم معده بسیار مفید هست. آشامیدن آب پخته آن با نمک (نخودآب)، تکه کننده اخلاط لزج و بازکننده انسدادهاست. ادرارآور، برطرف‌کننده درد سینه و عفونت ریه می‌باشد. خیسانده آن در آب مقوی قوه جنسی، و خارج کننده کرم شکم و مقعد. خوردن گرماگرم برشته آن جهت بواسیر خونی تأیید شده ، آب خیسانده آن در تحلیل ورم لثه و درد آن موثر بوده.
  • نخود تقویت‌کننده قلب بوده و در رفع یبوست‌های حاد و مزمن موثر هست همچنین عضلات اسکلتی را تقویت می‌کند و به همین دلیل مصرف آن به ورزشکاران توصیه می گردد.
  • دارای خاصیت ضد سرفه و سرماخوردگی میباشد ماده غذایی سیستم ایمنی بدن را تقویت می‌کند بنابراین به افرادی که دارای بیماری‌های خود ایمنی مانند ام‌اس هستند نیز توصیه می‌گردد.
اخبار ویشکو
صادرات توت خشک در کارتن و بسته های ۱۰ کیلویی
عرضه حبوبات در کیسه های ۵ کیلو ارزان قیمت
خرید انواع مختلف آجیل و تنقلات
خرید عمده قیسی در کارتن های پنج کیلویی
website : www.vishcoo.com
tel: 09904162901
email : vishcoo @yahoo .com
پشتیبانی آنلاین کارشناسان فروش هم اکنون آنلاین هستند شروع گفتگو