menu

فروش پسته

فروش پسته خرید پسته

فروش عمده پسته

فروشگاه ویشکو عرضه کننده انواع پسته با قیمت مناسب میباشد.
پسته با توجه به طعم بی نظیرش همچنین سرشار بودن از انواع مواد مغذی طرفداران بسیاری دارد. کشورهای زیادی در دنیا وجود دارند که برای خرید پسته ، ایران را انتخاب مینمایند که دلایل اصلی این انتخاب را میتوان در دو مورد مهم دانست : یکی کیفیت عالی پسته ایران و دلیل دیگر

قیمت پسته

مناسب به نسبت

خرید پسته

از دیگر مناطق جهان است.
انواع آن به شرح ذیل در فروشگاه موجود است:
1- پسته کله قوچی
2 - احمد آقایی
3 - اکبری
4 - فندقی
5 - بادامی
6 - خام
7 - پسته تازه
تفاوت آنها در شکل و ظاهرشان و ریز و درشتی آنهاست البته طعم و مزه نیز در انواع آن متفاوت میباشد . از لحاظ کیفیت نوع اکبری و کله قوچی در سطح بالاتری قرار دارند.

مردم در کشورمان از سالهای بسیار دور این نوع از آجیلجات را بیشتر در اعیاد و مناسبت ها مخصوصا عید نوروز مصرف مینمایند که همراه با سایر آجیل ها مانند فندق و بادام درختی و بادام هندی ترکیبی دلنشین را تشکیل میدهد.
پسته در بعضی از مناطق ایران تولید میشود یکی از معروف ترین آنها استان کرمان – شهر رفسنجان بوده که توانایی تولید هزاران تن پسته را در سال دارا می باشد. انواع پسته در این منطقه با بالاترین کیفیت برداشت میگردد.از دیگر شهرهای کشور که دارای پسته مرغوبی است دامغان می باشد. فصل برداشت آن نیز اواخر تابستان و اوایل پاییزاست. ایران در کنار آمریکا برترین تولیدکنندگان این محصول در دنیا میباشند.
انواع بسته بندی :
بسته بندی این آجیل مطابق درخواست مشتریان در وزن های مختلف صورت میپذیرد. در موارد صادراتی نوع بسته بندی بسیار حائز اهمیت بوده و سبب ارزش افزوده زیادی بر روی آن میشود.
فروش پسته در ویشکو به صورت جزئی و فروش عمده پسته می باشد. ویشکو با ارتباط مستقیم با باغداران پسته در کشور توانسته بخش اعظمی از این تولیدات را برای خریداران عزیز تامین نماید.
اگر قصد

خرید عمده پسته

در تناژ بالا را دارید با ما تماس بگیرید کارشناسان ما در 24 ساعت شبانه روز پاسخگوی مشتریان گرامی میباشند. مجموعه ما با تامین انواع پسته صادراتی یا برای مصارف داخل کشور با قیمت بسیار مناسب آماده همکاری با تمامی شرکت های بازرگانی و دیگر خریداران محترم میباشد.
فروش پسته درجه یک با قیمتهای مناسب و تامین آن برای خریداران و بسته بندی سفارشی در اوزان مختلف از ویژگی های مهم خرید و فروش عمده پسته در ویشکو است . برای نگهداری صحیح از پسته بایستی آن را از دمای بالا و رطوبت دور نگه دارید در غیر اینصورت شرایط فاسد شدن آن را مهیا نموده اید. از پسته علاوه بر مصرف به عنوان اجیلجات در صنعت شیرینی پزی و سایر مواد غذایی مانند کیک ها و ... استفاده می شود.
مواردی که در هنگام خرید پسته باید به آن توجه نمود :
- تازه بودن محصول
- میزان آفلاتوکسین آن
- خندان بودن پسته
- انس آن( هر چه انسش بیشتر باشد محصولی ریزتر و هر چه انس کمترباشد پسته درشت تر است)
اگر باغدار هستید و قصد فروش پسته خود را دارید با ما تماس بگیرید تا کارشناسان ما اطلاعات محصولتان را دریافت نموده و در صورت خرید با شما تماس بگیرند. ما خریدار انواع آجیل هستیم.
فروشندگان و تولیدکنندگان انواع خشکبار جهت فروش و خرید عمده پسته و سایر محصولات خشک میتوانند اطلاعات تماس خود را درسامانه ی عضویت سایت وارد نموده و جهت همکاری با فروشگاه اقدام نمایند .
شماره های تماس

09904162901

09204162901
فروش عمده پسته خرید عمده پسته
برخی از

خواص پسته

:
اخبار ویشکو
صادرات توت خشک در کارتن و بسته های ۱۰ کیلویی عرضه حبوبات در کیسه های ۵ کیلو ارزان قیمت خرید انواع مختلف آجیل و تنقلات خرید عمده قیسی در کارتن های پنج کیلویی
close پشتیبانی آنلاین کارشناسان فروش هم اکنون آنلاین هستند شروع گفتگو
پشتیبانی آنلاین
پشتیبانی آنلاین
فروشگاه خشکبار ویشکو website : www.vishcoo.com
تماس با ویشکو tel: 09904162901 - 09204162901
راه ارتباطی با فروشگاه email : vishcoo@yahoo.com
facebook twitter linkdin pinterest instagram telegram